5
Wrz

magazynier

Kurs magazyniera

OPIS

 

Kurs magazyniera polega na przygotowaniu uczestnika do samodzielnego prowadzenia wózka widłowego i wykonywania operacji manewrowych osprzętem wózka oraz jego obsługi codziennej, obsługi urządzeń fiskalnych oraz komputerowych programów magazynowych.

 

Kontakt

+48 602 172 008 POKAŻ NUMER

e-mail: behap@behap.pl

 

 

Kurs obejmuje:

  • Obsługę wózków jezdniowych,
  • Obsługę kas fiskalnych (opcjonalnie),
  • Obsługę komputera i komputerowych programów magazynowych.

Osoby kończące kurs otrzymują:

  • zaświadczenie o ukończeniu kursu „Magazynier”,
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu „Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym wraz z bezpieczną wymianą butli gazowych” wydane na podstawie §6 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31, poz. 216).

Istnieje także możliwoœść (za dodatkową opłatą egzaminacyjną) przystąpienia po zakończeniu kursu do egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Uczestnik po zdaniu egzaminu otrzymuje wówczas dodatkowo zaśœwiadczenie kwalifikacyjne wydane przez UDT.

Czas trwania kursu: 150 – 165h – tj. ok. 1,5 miesiąca

 

Gdzie prowadzone są kursy magazyniera?

gif_mapka

Prowadzimy kursy magazyniera w całej Polsce,
a po wcześniejszym zgłoszeniu w  szczególności w miejscowościach: Trzebina, Chrzanów, Jaworzno, Kraków, Katowice, Tychy, Sosnowiec; Skawina; Oświęcim; Olkusz; Wolbrom; Toruń, Łódź

Szkolimy kursantów  po wcześniejszym ustaleniu także  z miejscowości:
Żory, Olkusz, Jaworzno, Krzeszowice, Kraków, Katowice, Częstochowa, Rybnik, Bytom, Zabrze, Warszawa, Libiąż, Andrychów,  Rzeszów, Gliwice, Skawina, Wieliczka,  Bytom, Warszawa, Bytom, Wrocław itd.