5
Wrz

kurs_kasy_fiskalne

Kurs na obsługę kas fiskalnych

OPIS

 

Celem szkolenia jest uzyskanie podstawowych wiadomości oraz praktycznych umiejętności w zakresie obsługi kas fiskalnych oraz wykorzystania ich w handlu.

  • Osoby kończące kurs otrzymują:
    zaświadczenie o ukończeniu kursu obsługi kas fiskalnych wydane na podstawie §18 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U.poz.186).
  • Czas kursu: 1 dzień

 

Kontakt

+48 602 172 008 POKAŻ NUMER

e-mail: behap@behap.pl

 

 

Kasa fiskalna/rejestrująca – urządzenie elektroniczne, służące do rejestracji obrotu oraz kwot podatku (dochodowego i VAT) należnego ze sprzedaży detalicznej.

Stosowane w Polsce, podobnie jak we Włoszech czy Grecji kasy rejestrujące to kasy fiskalne wyposażone w pamięć fiskalną o właściwościach OTP (ang. one time programming), oznaczoną unikalnym numerem tzw. numerem unikatowym, w której na zakończenie doby sprzedaży zapisywane są co najmniej kwoty netto i podatku, według poszczególnych stawek VAT, a także łączna kwota podatku i łączna kwota należności brutto.

[źr. wikipedia.pl]

 

Gdzie prowadzone są kursy na obsługę kas fiskalnych?

gif_mapka

Prowadzimy kursy na obsługę kas fiskalnych w całej Polsce,
a po wcześniejszym zgłoszeniu w  szczególności w miejscowościach: Trzebina, Chrzanów, Jaworzno, Kraków, Katowice, Tychy, Sosnowiec; Skawina; Oświęcim; Olkusz; Wolbrom; Toruń, Łódź

Szkolimy kursantów  po wcześniejszym ustaleniu także  z miejscowości:
Żory, Olkusz, Jaworzno, Krzeszowice, Kraków, Katowice, Częstochowa, Rybnik, Bytom, Zabrze, Warszawa, Libiąż, Andrychów,  Rzeszów, Gliwice, Skawina, Wieliczka,  Bytom, Warszawa, Bytom, Wrocław itd.