5
Wrz

ppoz

Szkolenie ppoż z zakresu ewakuacji pracowników

 

OPIS

 

Szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz ewakuacji pracowników z zakładu pracy – realizowane zgodnie z wymaganiami znowelizowanego Kodeksu Pracy na podstawie którego „pracodawca jest zobowiązany do wyznaczania pracowników do (…) wykonywania działań w zakresie zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników.”

  • Osoby kończące kurs otrzymują:
    zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z zakresu ewakuacji pracowników wydane na podstawie §18 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U.poz.186).)
  • Czas trwania kursu: 1 dzień!

 

Ewakuacja (łac. evacuatio – opróżnianie; znikanie) – zorganizowane przemieszczenie ludzi, czasem wraz z dobytkiem, z miejsca, w którym występuje zagrożenie, na obszar bezpieczny.

Ewakuacja może być zarówno działaniem na stosunkowo niewielką skalę, jak na przykład wyprowadzenie ludzi z pojedynczego budynku zagrożonego pożarem, jak również może stanowić dużą i złożoną akcję logistyczną, jak w przypadku terenów zagrożonych przez nieprzyjaciela podczas działań wojennych, lub obszarów dotkniętych żywiołem (np. podczas powodzi).

[źr.wikiepdia.pl]

Kontakt

+48 602 172 008 POKAŻ NUMER

e-mail: behap@behap.pl

Gdzie prowadzone są szkolenia ppoż z zakresu ewakuacji pracowników?

gif_mapka

Prowadzimy szkolenia ppoż z zakresu ewakuacji pracowników w całej Polsce,
a po wcześniejszym zgłoszeniu w  szczególności w miejscowościach: Trzebina, Chrzanów, Jaworzno, Kraków, Katowice, Tychy, Sosnowiec; Skawina; Oświęcim; Olkusz; Wolbrom; Toruń, Łódź

Szkolimy kursantów  po wcześniejszym ustaleniu także  z miejscowości:
Żory, Olkusz, Jaworzno, Krzeszowice, Kraków, Katowice, Częstochowa, Rybnik, Bytom, Zabrze, Warszawa, Libiąż, Andrychów,  Rzeszów, Gliwice, Skawina, Wieliczka,  Bytom, Warszawa, Bytom, Wrocław itd.