O nas

BEHAP-BUD s.c. to firma specjalizująca się w przeprowadzaniu kursów i szkoleń zawodowych oraz świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W swoim działaniu stawia na współpracę zarówno z wielkimi koncernami jak i klientem indywidualnym. Spółka realizuje szkolenia techniczne z zakresu uprawnień UDT/TDT, w tym na operatorów i konserwatorów m. in. wózków widłowych, podestów ruchomych, suwnic i żurawi, a także szkolenia z zakresu BHP oraz uprawnień energetycznych i spawalniczych. Ponadto firma zajmuje się wynajmem maszyn  takich jak wózki widłowe oraz podesty ruchome.

BEHAP-BUD s.c. to rodzinna firma z ponad 25-letnią historią. Działając nieprzerwanie od 1998r. osiągnęła status jednego z liderów branży szkoleniowej w Polsce. Wysoka jakość oferowanych usług idąca w parze z wykwalifikowanym zespołem specjalistów przełożyła się na zaufanie setek tysięcy zadowolonych klientów.

Kontakt

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie (pod nr ewid. 2.12/00127/2005).

Jesteśmy Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego wpisaną przez Starostę Chrzanowskiego do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych (decyzja nr EKKF/4320/5/2001).

Od 2007 roku posiadamy Atest Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach do prowadzenia kursów i egzaminowania z zakresu spawania we wszystkich metodach.

Od 2008 roku spółka BEHAP-BUD uzyskała AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty na prowadzone kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych.

Odwiedź nasz kanał na YouTube

Od 2012 roku naszym partnerem został Ośrodek Szkolenia Zawodowego i Kierowców „LUZ” z Chrzanowa.

Kontakt