Szkolenie energetyczne G1/G2/G3 online

kursy sep G1 G2 G3 Behap-bud szkolenia zawodowe

Uwaga, korzystne zmiany w prawie! Teraz szkolenie i egzamin na uprawnienia energetyczne można przeprowadzić online! Zamów nasze szkolenie i egzamin.

Opis szkolenia

Prowadzimy kursy na uprawnienia elektroenergetyczne (tzw. uprawnienia energetyczne) w całej Polsce. Szkolimy już od 22 lat!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo w związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19 postanowiliśmy stworzyć pakiet szkoleń prowadzonych w formie e-learningowej na uprawnienia energetyczne, mające za zadanie przygotować do Egzaminu przed komisją SIMP.

Dla kogo szkolenie energetyczne?

Szkolenia skierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm, w których wymagane jest aby pracownicy posiadali zaświadczenia kwalifikacyjne SIMP.

Czy szkolenie jest prowadzone na żywo?

Szkolenia energetyczne G1,G2,G3 są realizowane za pomocą najnowszych technik on-line i prowadzone jest na żywo przez instruktora. Platforma pozwala w wygodny i bezpieczny sposób zrealizować kompleksowy program szkoleniowy za pomocą webinarów przeprowadzonych przez naszą wykwalifikowaną kadrę. W porównaniu do innych firm szkoleniowych, które oferują tylko dostęp do materiałów szkoleniowych my dajemy Państwu możliwość bezpośredniego kontaktu z wykładowcą, który w każdej chwili odpowie na wszystkie Wasze pytania.

Czy egzamin na uprawnienia energetyczne też jest on-line?

TAK

Jak przygotować się do szkolenia on-line, jaki sprzęt potrzeba?

Od teraz aby przygotować się do kursów energetycznych nie musisz wychodzić z domu, wystarczy tylko, że będziesz miał dostęp do poniższych narzędzi:

  • Komputer/tablet/smartfon
  • Kamera internetowa, np. wbudowana w komputer (opcjonalnie)
  • Mikrofon(opcjonalnie)
  • projektor oraz salka, w której będą przeprowadzane szkolenie audio (dotyczy firm, które będą realizować szkolenie na terenie zakładu)

W przypadku, kiedy kursant nie dysponuje kamerką i mikrofonem, komunikacja może się odbywać poprzez „czat” z prowadzącym.

CENTRALA

BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz Winiarski, Piotr Winiarski

ul. Przemysłowa 8
32-540 Trzebinia, Małopolska (przy trasie Kraków – Katowice)

Logo Behap-bud szkolenia zawodowe

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie.